
Шліфувальний блок KOVAX Tolecut Toleblock QS 26×33×20
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9710056
- +380 (99) 779-21-21
KOVAX Toleblock QS ROUND SMALL - це міцний гумовий блок спеціально розроблений для роботи з абразивними листами серії Tolecut Stick-On. Він ідеально підходить для шліфування складних поверхонь як увігнутих, так і опуклих, дозволяючи вам досягти бездоганного результату при ручній обробці.
Завдяки своїй формі, Toleblock QS забезпечує комфортний та точний рух по будь-якій поверхні, гарантуючи якісне шліфування навіть у важкодоступних місцях.
Перед використанням рекомендується очистити блок від бруду та пилу.
Продукція Tolecut є системою сухого шліфування, яка має ряд переваг. По-перше, ви бачите те, що шліфуєте, що унеможливлює ризик наскрізного прошліфування лаку. Це робить процес усунення дефектів більш простим та швидким. Система Tolecut залишає дрібну однорідну шліфувальну ризику та придатна для роботи з водними та керамічними лаками. Залежно від розміру дефектів можна вибрати один із трьох матеріалів Tolecut. Якщо значні дефекти, перед використанням Tolecut рекомендується застосувати мікроабразиви P1500. Платівки Tolecut 1/8 призначені для найдрібніших дефектів, а листи Tolecut підходять для більших поверхонь. Крім того, ці листи добре підходять для шліфування закруглених елементів.
Розмір блоку: 26×33×20.
Артикул: 9710056.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kovax |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шліфувальний блок |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Кількість в пакованні | 6 |
- Ціна: 549 ₴



