
Шліфувальний блок KOVAX Tolecut Toleblock S 32х27х15
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9710047
- +380 (99) 779-21-21
KOVAX Toleblock S: маневреність та точність для ідеального результату.
Шліфувальний блок KOVAX Toleblock S: це ваш помічник для роботи з абразивними листами серії Tolecut Stick-On.
Завдяки компактним розмірам та жорсткій гумовій основі, Toleblock S легко ковзає по поверхні, забезпечуючи плавний рух та мінімальний ризик появи подряпин.
Він ідеально підходить для роботи з локальними дефектами, дозволяючи з легкістю досягти точного контролю та бездоганного результату.
Toleblock S – незамінний інструмент для будь-якого професіонала, який оцінив його простоту та ефективність при роботі зі специфічними дефектами.
Перед використанням рекомендується очистити блок від бруду та пилу.
Продукція Tolecut є системою сухого шліфування, яка має ряд переваг. По-перше, ви бачите те, що шліфуєте, що унеможливлює ризик наскрізного прошліфування лаку. Це робить процес усунення дефектів більш простим та швидким. Система Tolecut залишає дрібну однорідну шліфувальну ризику та придатна для роботи з водними та керамічними лаками. Залежно від розміру дефектів можна вибрати один із трьох матеріалів Tolecut. Якщо значні дефекти, перед використанням Tolecut рекомендується застосувати мікроабразиви P1500. Платівки Tolecut 1/8 призначені для найдрібніших дефектів, а листи Tolecut підходять для більших поверхонь. Крім того, ці листи добре підходять для шліфування закруглених елементів.
Розмір блоку: 32×27×15.
Артикул: 9710047.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kovax |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шліфувальний блок |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Кількість в пакованні | 10 |
- Ціна: 300 ₴



