
Шліфувальна пінкова колодка SOTRO 110х60х28 мм/S2 прямокутна м'яка з двох сторін
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т120112
+380 (97) 779-21-21
- +380 (99) 779-21-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки пінкові шліфувальні прямокутні м'які SOTRO.
Ці м'які прямокутні шліфувальні колодки з високоякісного спіненого поліуретану ідеально підходять для обробки різних поверхонь. Завдяки великому вибору розмірів та форм, ви легко підберете колодку, яка підходить саме для вашого завдання.
Доступні види:
Т120111 – 110 x 60 x 28 мм/S1 – м'яка з одного боку.
Т120112 - 110 x 60 x 28 мм/S2 – м'яка із двох сторін.
Артикул: Т120112.
https://hypecolor.com.ua Більше подібних товарів у нас на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOTRO |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 28 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴

